Безбедност деце на интернету

безбедност на интернету  Дана 25.10.2019. године, у Центру за културу у Смедереву, одржано је централно предавање Фондације Тијане Јурић, у оквиру пројекта, а у сарадњи са Министарством унутрашњих послова Србије, под називом "Клик за безбедност". Предавање је одржао Игор Јурић, а акценат је стављен на безбедност деце и опасности које нам долазе путем сајбер простора и друштвених мрежа, потенцијалних врбовања у циљу експлоатације малолетних лица и продаје наркотика. Изречене чињенице и приказани видео материјал постављају јасне смернице најостељивијих група и начина да живот наше деце учинимо безбеднијим.

Наша школа једна је од три школе на територији Општине Смедерево које учествују у том пројекту. Представник школе присуствовао је предавању.

Велико хвала Фондацији Тијане Јурић и Игору Јурићу за борбу коју води за сву нашу децу и њихову безбеднију будућност!

Фотографије...