Природњачка секција

priroda 2ПРИРОДЊАЧКА СЕКЦИЈА

Од почетка ове школске године у нашој школи је почела са радом  нова секција. Названа је ПРИРОДЊАЧКА и представља наставак  Еколошке секције, коју смо такође волели. Одлучили смо се за промене, јер желимо да се осим еколошких тема бавимо и другим занимљивим  темама везаним за природу.

Нова секција  је  отворена за све ученике од петог до осмог разреда који воле природу, желе да сазнају нове ствари, истражују околину и баве се креативним радом.

Једна од првих акција које смо спровели је израда чаша за оловке од старе  хартије. Направили смо много чаша и поклонили их ђацима првацима. Поред чашица поклонили смо им и зелене заставице са порукама БУДИ ДРУГ и ЧУВАЈ ОКОЛИНУ. Наши најмлађи другари су се веома обрадовали поклону. У овој акцији учествовале су ученице шестог разреда, у  дружењу са првацима објасниле су им како  се праве ове чаше како  би могли и сами да их направе.

На крају часа направили смо и заједничке фотографије. За рад  Природњачке секције задужена је наставница биологије Весна Јеремић.

Наставник: Весна Јеремић

Poslednje ažurirano nedelja, 29 oktobar 2017 20:53