Окружна такмичења

takmičenje o Похваљују се ученици и наставници:

Владан Радошевић 7/2 за освојено 1. место на окружном такмичењу из хемије, наставник Милош Раденковић.

Маријана Ракић 8/1 за освојено 2. место на окружном такмичењу из хемије, наставник Милош Раденковић  и 1. место на окружном такмичењу из француског језика и пласман на републичко такмичење, наставник Ивана Јанковић,

Милош Пауновић 8/2, за учешће на окружном такмичењу из енглеског језика, наставник Јелена Радовановић.

Јулија Живковић 7/1 за освојено 2. место из биологије и пласман на републичко такмичење и Матео Васић 6/1 за освојено 3. место из биологије, наставник Весна Јеремић.

Душан Марјановић 8/1 за освојено 1. место из географије и пласман на републичко такмичење и Катарина Васић 8/1 за освојено 3. место из географије, наставник Жељана Спасић.

Душан Марјановић 8/1и Миле Ђурђевић 8/1 за освојено 1. место из верске наставе - Православни катихизис и пласман на Епархијско такмичење, Настасија  Стевановић 7/2 за освојено 5. место, а Кристина Ранковић 7/2 похваљује се за учешће на такмичењу, наставник Весна Пантић.

Женска рукометна екипа,  похваљује се за освојено 2. место на окружном такмичењу, наставник Бојан Маринковић.

Републичка такмичења

Владан Радошевић освојио је друго место на републичком такмичењу из хемије, наставник Милош Раденковић. Честитке!!!

Душан Марјановић (географија, верска настава),

Маријана Ракић (Француски језик),

Јулија Живковић (биологија) и

Миле Ђурђевић (верска настава),

похваљују се за учешће на републичком такмичењу.

Poslednje ažurirano nedelja, 12 jul 2015 17:01