Свети Сава

sveti-sava У уторак 27. јануара у нашој школи обележена је школска слава - Свети Сава. Прослава је почела Светом Литургијом у храму Светог архангела Гаврила, на којој су присуствовали ученици са својим родитељима, учитељи, вероучитељ и директор школе. Након богослужења ученици су рецитовали песмице посвећене Светом Сави и били награђени пакетићима. У наставку прославе одржана је Светосавска академија. У просторијама школе пререзан је славски колач уз пригодну беседу свештеника и говор директора школе, која се овом приликом захвалила свим фирмама и појединцима који помажу рад наше школе. Свечани ручак поводом школске славе приређен је уз велику помоћ и љубав колачара Дејана Митрашиновића и његове породице.

слике

Poslednje ažurirano petak, 13 februar 2015 21:28