Такмичење за најбоље маске

naj maske У оквиру "Дечије недеље", у петак 9.10.2015. год. у нашој школи је организован маскенбал ученика разредне наставе. Маске су биле врло веродостојне и креативне, тако да жири, који су сачињавале директорка школе Драгана Дачић, наставница енглеског језика Бранка Филиповић и помоћна радница Злата Маринковић није имао ни мало лак задатак. Сви ученици су се потрудили и добили похвале и аплауз, али је направљен ужи избор од двадесет маски тако што је из сваког разреда одабрано по пет маски. Потом је одлучено - мис наступа: Лазар Пантић 4/2; мис оригиналности: Даниел Ракић 1/2; мис осмеха: Лена Пантић 2/1; мис шарма: Нађа Божиловић 3/1; друго место: Сара Поповић 2/2; прво место: Ђорђа Перовић 4/2; победник: Небојша Маринковић 4/1. Ученици су се лепо забавили и сви су уживали у овом дефилеу креативних маски.

Poslednje ažurirano četvrtak, 15 oktobar 2015 21:54