Радионица са родитељима

ТЕМАТСКИ РОДИТЕЉСКИ САСТАНАК

roditeljskiУ оквиру „Дечије недеље“  у нашој школи  одржане су бројне активности за ученике, али, нисмо заборавили ни родитеље. Последњи дан „Дечије недеље“ био је посвећен дружењу са родитељима.

Одељењске старешине шестог разреда Ивана Јанковић и Весна Јеремић, одржале су заједнички родитељски састанак у облику радионице под називом „У туђим ципелама“.

Родитељи оба одељења су се у великом броју одазвали позиву на састанак и активно учествовали у раду. Радионица је трајала 45 минута, бавили смо се односима на релацији РОДИТЕЉ - УЧЕНИК - НАСТАВНИК. На овај начин дошли смо до корисних информација, које ћемо користити  у будућем раду.

На основу спроведене анкете на крају радионице, дошли смо до закључка да се овакав начин рада свидео родитељима, да су  увеликом проценту спремни да и даље учествују у састанцима оваквог типа, а било је и предлога којим темама се можемо бавити на неком од наредних сусрета.

Весна Јеремић

Poslednje ažurirano subota, 14 oktobar 2017 21:01