Први децембар

ОБЕЛЕЖЕН 1. ДЕЦЕМБАР  СВЕТСКИ ДАН БОРБЕ ПРОТИВ СИДЕ

image-0-02-05-4fc1196ba468467fac24d24bbc2a37b8c4dea5815030c88de4a861932ad51fd5-VУ нашој школи је 1. децембра било веома занимљиво. Организовано је више активности у циљу едукације ученика о сиди.

Чланови природњачке секције  и ђачког парламента са својим наставницама Јеленом Радовановић и Весном Јеремић организовали су угледни час  на тему  „Шта знамо о СИДИ“  и трибину о СИДИ, којој је присуствовала и докторка из Дома здравља.

Ученица седмог разреда Анђела Николић одлично је одржала предавање својим вршњацима, који су после  тога показали солидно знање  у квизу,  који је био саставни део часа. Наставница биологије је била у жирију,  а наствница енглеског је упутила ученике у значење речи сида на енглеском језику. Носили смо црвене траке, симбол овог дана.

Докторка Маја употпунила je дан филмом  и предавањем, које је било веома поучно за све.

Весна Јеремић и Јелена Радовановић