Новогодишњи вашар

Image result for novogodišnji vašar 25.12.2019. године, у оквиру пројектне наставе и корелације предмета ликовна култура, музичка култура и техника и технологија, одржан је традиционални новогодишњи вашар. Ученици су још једном показали своју креативност у изради новогодишњих украса и предмета од разних материјала, а исте су и уновчили по симболичним ценама. Новац ће, као и обично, бити употребљен за рад ликовне секције наше школе.

Посебну помоћ наши ученици имали су од стране педагога школе, Татјане Савић, која је активно учествовала у организацији вашара и изради предмета.

Велико хвала, као и увек, и креативним родитељима, а посебно Снежани Николић, која је својим прелепим радовима употпунила нашу новогодишњу збирку.

Фотографије....