Дан толеранције

16.новембар Међународни дан толеранције | Завод за јавно здравље Поводом Међународног дана толеранције за ученике 7. и 8. разреда одржано је предавање и едукативна радионица, а према препоруци и смерницама Министарства просвете, науке и технолошког развоја, на тему: "Лепота је у различитости". Модератор овог догађаја, коме су присуствовали чланови Ученичког парламента наше школе, као и координатор, Јелена Радовановић, била је школа Основна школа "Херој Света Младеновић" из Сарарораца. Том приликом ученици су поделили искуства о неговању и поштовању духа толеранције.

Заједнички утисак на крају овог дружења јесте да се сви скупа у школи труде да прихвате једни друге, са свим разликама које међу њима постоје, и да у тој атмосфери сви добијају једнаке шансе за укупан напредак, учење, дружење и развој. На крају радионице ученицима су подељени поклони у знак пажње, а дружење је настављено уз послужење.

Захваљујемо Основној школи из Сараораца на оваквој организацији и неговању толеранција.

Фотографије...