Пробни завршни испит

Завршни испит

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ - ПРОБНИ ЗАВРШНИ ИСПИТ

Пробни завршни испит полаже се 09. и 10.04.2021.године по следећем распореду:

ПЕТАК – 09-04-2021.ГОДИНЕ - МАТЕМАТИКА У 13:00 – ( ПРИБОР: ОБИЧНА ОЛОВКА, ХЕМИЈСКА ОЛОВКА, ШЕСТАР. УГЛОМЕР, ЛЕЊИР, ГУМИЦА )

СУБОТА -10.04.2021.ГОДИНЕ – СРПСКИ ЈЕЗИК У 09:00 ( ПРИБОР: ОБИЧНА ОЛОВКА, ХЕМИЈСКА ОЛОВКА)

КОМБИНОВАНИ У 11:30 ( ПРИБОР: ОБИЧНА ОЛОВКА, ХЕМИЈСКА ОЛОВКА)

Израда тестова траје 120 минута; уколико је тест почео са закашњењем, време испита се продужава тако да израда теста траје 120 минута.

Пробни завршни испит организује се на начин који осигурава безбедност и здравље ученика и запослених, у складу са препорукама надлежних органа и институција, у школском простору.

Ученици су у обавези да 30 минута пре полагања испита буду испред школе због припремних радњи пре самог полагања.