Извештај са школских такмичења

školska takmičenjaИЗВЕШТАЈИ СА ШКОЛСКИХ ТАКМИЧЕЊА

МАТЕМАТИКА

БИОЛОГИЈА

Извештај са школског такмичења из математике  за школску 2014/2015. год.

zanimljiva-matematika

На школском такмичењу из математике које је по препоруци Министарства просвете одржано 31.01.2015. год. у периоду од 9 до 11 часова учествовало је 41 ученика. Задаци за такмичење су комисијски отворени у 8 часова 31.01.2015. год ископирани и припремљени за такмичење.

На такмичењу су учествовали ученици од трећег до осмог разреда. Такмичење је протекло у најбољем реду. По завршетку такмичења комисија је прегледала радове. Комисију су сачињавали:

- Сања Станковић-професор разредне наставе

- Виолета Стевановић- професор разредне наставе

- Радојица Ђорђевић- наставник математике

- Зорица Ђорђевић – професор математике

Најбоље пласирани ученици учествују на општинском такмичењу које ће се одржати 28.02.2015.год. у ОШ „Др.Јован Цвијић“ у Смедереву.

Извештај са школског такмичења из биологије

BIOLOGIJA slika

20.02.2015. године одржано је школско такмичење из биологије у организацији Стручног већа природних наука. Учествовали су ученици петог, шестог и седмог разреда. Током такмичења владала је радна атмосфера, а наставнице биологије Весна Јеремић и географије Жељана Спасић водиле су рачуна о регуларности такмичења. Свим ученицима желимо успех на општинском такмичењу.      слике

Poslednje ažurirano sreda, 25 februar 2015 22:02