Свети Сава 2024

Danas je Sveti Sava - Radio Televizija Bačka Palanka И ове године, као и свих претходних, 27.01.2024. био је радни, ненаставни дан. Школска слава, Савиндан, окупила је ђаке, родитеље и наставнике на једном месту - светом месту. У школи. Речи српског принца, монаха, игумана, књижевника, дипломате и просветитеља одјекивале су зидинама школе, шириле љубав према образовању, српству и људскости.

Кроз пригодан програм обележена је школска слава. Чланови драмске секције подсетили су нас на то колико су важни слава, одржавање традиције и љубав према породици. Чланови рецитаторске секције и наши најмлађи ученици пренели су нам поруке нашег највећег просветитеља, а најмлађи чланови КУД-а "Вук Караџић" заиграли су и дали печат у славу традиције.

Фотографије....