Недеља сећања и заједништва

Ministarstvo prosvete: Nedelja sećanja i zajedništva u školama od 7. do 10.  maja

Поштовани родитељи , децо ,

у свим школама у Републици Србији прошла недеља је била посвећена обележавању трагичних догађаја у претходном периоду .

Недеља носи назив : „Недеља сећања и заједништва у школама “ . Поводом тога педагог Татјана Савић у сарадњи са наставницима Јеленом Радовановић и Снежаном Маринковић разговарала је са представницима Ученичког парламента и ликовне секције .

Ученици су изражавали најискренија осећања везана за поменути догађај које смо написали на паноу који симболично има слику голуба мира : „Живот треба да траје “, „Били су само деца “, „ Реагуј , спаси себе и друге „ , „Безбедан сам у школи“ , „Сви требају да осете лепоту живота“ , „Чувај своје драге и миле“ ….

Истим поводом ученицима одељења 3.2 одржана је радионица : „Погоди како се осећам “ .

Желимо свима да им Голуб мира донесе радост , љубав и мир .

Педагог школе Татјана Савић .

Фотографије...