Опремљеност школе

УСЛОВИ РАДА ШКОЛЕ

МАТЕРИЈАЛНО – ТЕХНИЧКИ И ПРОСТОРНИ УСЛОВИ РАДА

ШКОЛСКИ ПРОСТОР

Школски простор је на задовољавајућем нивоу у погледу функционалности, естетике и хигијене. Школска зграда има површину 1355.38m2, а школско двориште са спортским теренима 40m2. Настава се реализује у дванаест учионица од којих су две учионице кабинети (народна традиција и информатика), а једна је адаптирана у фискултурну салу. Школа поседује библиотеку са читаоницом чији је један део у 2009/10. претворен у медијатеку, школску кухињу са трпезаријом, просторије за секретара и педагога, зборницу за наставнике, канцеларију за директора.

На школи је у 2009/10. извршена санација темеља и напуклих зидова у две учионице, окречен је већи део ентеријерa и уз замењен намештај услови за рад су сасвим солидни.

Највећи недостатак је непостојање фискултурне сале.

ТЕХНИЧКА ОПРЕМЉЕНОСТ ШКОЛЕ И НАСТАВНА СРЕДСТВА

Све учионице, библиотека и канцеларије опремљене су новим намештајем који задовољава потребе ученика и запослених у школи. У све учионице постављене су беле табле, панои за ученичке радове и ормани са литературом и приручницима. Свака учионица је опремљена дидактичким материјалом.

Школа има:

- 17 рачунара – 3 у кабинету информатике (20 радних места – дигитална учионица), 5 у канцеларијама и 8 у школској библиотеци и један лап-топ рачунар

- 3 телевизора и 1 ДВД плејера;

- 1 видео пројектор ;

- 4 графоскопа;

- 3 фотокопир апарата;

- 5 штампача,

- 1 скенер.

- 3 фотоапарата

- 1 пластификатор

Планира се и набавка нових наставних средстава по исказаним потребама наставника.